Кошница

Givenchy Gentleman Only EDT 50 ml

Марка: Givenchy
Арт. No: A216304
Цена за МилилитриМилилитри
75.00лв.EDT 50ml.

Описание:
Връхни нотки индийско орехче, бергамот, розов пипер, зелена мандарина, брезови листа Средни нотки пачули, кедър, ветивер, елеми, виолетови листа Основа тамян, мускус